Zuhal Topal’la Sofrada 2 Mart 2021 Salı puan durumu! Sevgi Sarıoğlu kimdir, kaç puan aldı?
  • ekoayrıntı
  • Güncel
  • Zuhal Topal’la Sofrada 2 Mart 2021 Salı puan durumu! Sevgi Sarıoğlu kimdir, kaç puan aldı?

Zuhal Topal’la Sofrada 2 Mart 2021 Salı puan durumu! Sevgi Sarıoğlu kimdir, kaç puan aldı?

ABONE OL
2 Mart 2021 15:51
Zuhal Topal’la Sofrada 2 Mart 2021 Salı puan durumu! Sevgi Sarıoğlu kimdir, kaç puan aldı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve Zuhal Topal’ın sunumu ile izleyici karşısına çıkan Zuhal Topal’la Sofrada 2 Mart 2021 Salı puanları merak ediliyor. Zuhal Topal’la Sofrada 552. bölüm ile ekranlara gelirken bugünün yarışmacısı ve aldığı puanlar izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 2 Mart 2021 Salı puan durumu nasıl oldu? Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışmacı Sevgi Sarıoğlu kimdir, kaç puan aldı?


FOX TV’nin reyting rekortmeni programları arasında yer alan Zuhal Topal’la Sofrada 552. bölüm ile haftanın ikinci gününde yine izleyici karşısına çıkıyor. Birbirinden iddialı 5 kelimenin hafta boyunca birincilik mücadelesi verdiği yarışmada her gün kayınvalideler ve Zuhal Topal puanlama yapıyor gelinlerin aldığı puanlar haftanın finalinde açıklanıyor. 15 bin lira para ödülü kazanmak için mücadele eden gelinlerin gün içerisinde aldıkları puanlar da izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 2 Mart Salı puanları nasıl oldu? Zuhal Topal’la Sofrada Sevgi Sarıoğlu kimdir Birgül kaç puan aldı?

Zuhal Topal’la Sofrada Sevgi Sarıoğlu kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada 2 mart yarışmacısı Sevgi Sarıoğlu, mutfak konusunda son derece iddialı. Bugün mutfağa girecek olan yarışmacı kendisine verilen süre içinde en iyi yemeği yapmak ve en yüksek puanları almak istiyor. Sevgi Hanım’ın bugün göstereceği performans ve yemekleri de herkes tarafından merak ediliyor.Zuhal Topal’la Sofrada 2 Mart 2021 puanları

Zuhal Topal’la Sofrada 2 Mart 2021 yarışmacısı Sevgi Sarıoğlu mutfakta hünerlerini gösterdi ve kayınvalidelere de sunum yaptı. Bugün günün finalinde kayınvalidelerin Sevgi Hanım için verdiği puanlar açıklanacak. Zuhal Topal’ın puanları ise haftanın finalinde belli olacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 2 Mart 2021 puanları ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.