Zorlu Enerji Kapasitesi İki Katına Çıktı

Zorlu Enerji Kapasitesi İki Katına Çıktı

Zorlu Enerji, Gaziantep'te bulunan kalibrasyon merkezini; Teknoloji Bakanlığından aldığı izinle iki katına çıkardı.

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:00
Zorlu Enerji Kapasitesi İki Katına Çıktı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zorlu Enerji, Gaziantep’te bulunan kalibrasyon merkezini; Teknoloji Bakanlığından aldığı izinle iki katına çıkardı.


Zorlu Enerji şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre doğal gaz ve transmitter ölçüm yapan kalibrasyon merkezinin kapasitesi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen izin belgesiyle iki katına çıktı.

Bakanlık tarafından verilen iznin ardından tesise son teknoloji ürünler ve cihazlar eklendi. 2018 yılında kurulup, faaliyet göstermeye başlayan tesis; 100 bin sayaçlık kapasite ile 3 senedir Türkiye’ye hizmet vermekteydi.

Bunun yanı sıra kalibrasyon merkezi tüm marka ve şirketlere tarafsız olarak hizmet veriyor.Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.