Ziraat Yatırım 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri

Ziraat Yatırım 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri

Sektöründe lider aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Ziraat Yatırım 29 Nisan 2021 için günlük bültenini ve hisse önerilerini paylaştı.

ABONE OL
29 Nisan 2021 12:46
Ziraat Yatırım 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sektöründe lider aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Ziraat Yatırım 29 Nisan 2021 için günlük bültenini ve hisse önerilerini paylaştı.


BIST-100

Dün %0,44’lük bir gerileme kaydeden endeks günü 1.386 seviyesinden bitirdi. İşlem hacmiyse 12,8 milyar TL ile görece düşük seviyede (son 1 aylık ortalama 17,7 milyar TL) durmaya devam etti. 20 günlük üssel hareketli ortalamanın direnç bakımından çalışmayı sürdürdüğü endekste, söz konusu ortalamanın da bulunduğu 1.395/1.403 bölgesinin mevcut göstergeler ve ayrıca hacimle aşılamayacağını tahmin ediyoruz. Endeksin güne alıcılı bir görüntüyle başlamasını tahmin ederken, olası artışlarda bu bölgede satıcılar güçlenebilir. Öbür yandan ise olası düşüşlerde 1.374 tepki gelebilecek yakın destek olarak görünebilir.

BIST-30 Kontratı

Haftanın ilk günündeki gibi yükselişini devam ettiremeyen kontratın 1.456 direncinin altında kalabileceğini tahmin ediyoruz. Bu direnç kırılamadığında 1.440 desteğinin altına sarkma izlenebilir ve kontratta 1.432 ilk etapta beklenti olabilir. Ana destekse 1.417 seviyesinde. Başka bir bakımdan, kontratta 1.456 direncinin üzerinde sabitlik sağlanabilmesi durumunda yukarı yönlü tekrar bir ivmelenme kaydedilebilir. Ana direnç 1.476 civarında.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir