Ziraat Bankası’ndan binlerce borçluya faizsiz kredi müjdesi!

Ziraat Bankası’ndan binlerce borçluya faizsiz kredi müjdesi!

ABONE OL
5 Mayıs 2021 20:18
Ziraat Bankası’ndan binlerce borçluya faizsiz kredi müjdesi!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Vatandaşlar koronavirüs salgını döneminde ciddi ekonomik sıkıntılar yaşamaya başladılar. İşlerinden olan ve bu süreçte yeterli ekonomik desteği göremediği için kredi borçlarını ödemekte ciddi sorunlar yaşayan vatandaşlar için bir kamu bankası olan Ziraat Bankası harekete geçti. Ziraat Bankası yeni bir karar aldığını duyurdu. Bu karar kısa sürede borçlu vatandaşlar için heyecanlı bir süreç olarak ifade edildi.


Pandemi döneminde bireysel ya da ticari kredi borçlarını ödeme konusunda yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için başvuran vatandaşlara çeşitli kolaylıklar sağlayacak. Bu kolaylıkların ise faiz alınmadan verilecek destek sonrasında gerçekleşeceği belirtildi.

Yeni yapılacak bir düzenleme sonrasında faiz dahil olmak üzere 1 milyon liradan az olan borçlar için bireysel, tarımsal ve kurumsal müşterilerin dahil olduğu sistemde, belirlenen tutarlar ve takibe girmiş olan borçları tek seferde ödeyebileceklerini beyan etmeleri halinde faiz alınmadan kapatılabilecek. Müşterilerine faizsiz ödeme kolaylığı sunan Ziraat Bankası şimdiden borçluların ilgisini çekti.

Faizsiz Borç Kapatma Kolaylığı Yarın Başlayacak!

8 1Ziraat Bankası tarafından hazırlanan yeni kredi kampanyasının borçluların bu dönemde takibe girmiş olan borçlarını tek seferde ve faiz alınmadan daha rahat meblağlarda ödemeleri için önemli bir fırsat sunmuş oldu.

Ziraat Bankası faizsiz borç kapatma kolaylığı 8 Mart 2021 tarihinden itibaren uygulamaya konacak ve bununla birlikte başvurular banka şubelerinden alınacak. Uygulamanın geçerlilik süresi ise 30 Haziran 2021 tarihi olarak ifade edildi.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.