Ziraat Bankası Yeni Genel Müdürü Belli Oldu

Ziraat Bankası Yeni Genel Müdürü Belli Oldu

ABONE OL
26 Mart 2021 13:17
Ziraat Bankası Yeni Genel Müdürü Belli Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ziraat Bankası yeni görev değişimi ile gündeme gelmeye başladı. Ziraat Bankası Genel Müdürlük görevinde yapılan değişim sonrasında görevi yerine getiren Hüseyin Aydın’ın görevde ayrılmasının ardından yerine kimin geleceği merak konusu olmuştu. Bunun ardından yerine gelen isim belli oldu.


Ziraat Bankası tarafından konu hakkında açıklama geldi. En son 15 Temmuz 2011 tarihinde göreve gelen Hüseyin Aydın’ın şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğu görevi başarı ile yerine getirdiği ifade edildi. Geçtiğimiz günlerde bankanın Olağan Genel Kurulu toplantısı düzenlendi. Toplantının düzenlenmesinin ardından görevi devrettiğini duyurdu.

Yeni Genel Müdür Alpaslan Çakar Oldu

Hüseyin Aydın’ın görevi devrettiği isim ise Alpaslan Çakar oldu. Alpaslan Çakar daha önce bankada görev alıyordu. Görevi ise Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı görevini gerçekleştiriyordu.Bu konuda bir devir teslim töreni düzenlendi. Devir teslim töreni Ziraat Bankası’nın Tarihi binasında yapıldı. Yeni Genel Müdür Alpaslan Çakar konu hakkında bir konuşma yaptı. Ziraat Bankası’nın bir bankadan daha fazlası olması adına Hüseyin Aydın’ın yıllardır yapmış olduğu çalışmaları örnek göstererek ‘Bundan sonraki süreçte temsil ettiğim görevin hem bankamıza hem de ülkemize hizmet etmek açısından önemli olduğunun farkındayım. Bu konuda tüm gayretimle çalışmaya özen göstereceğim’ ifadelerini kullandı. Bundan sonraki dönemde Ziraat Bankası’nın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

Eko Ayrıntı

Eko Ayrıntı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.