DOLAR

8,1507

-0.01%
EURO

9,7359

0.17%
ALTIN(gr)

457,48

0,77%%
BİST 100

1.377,67

0.13%
Ziraat Bankası emeklilere özel verilen promosyon ödeme miktarını açıkladı!
  • ekoayrıntı
  • Ekonomi
  • Ziraat Bankası emeklilere özel verilen promosyon ödeme miktarını açıkladı!

Ziraat Bankası emeklilere özel verilen promosyon ödeme miktarını açıkladı!

ABONE OL
8 Mart 2021 21:48
Ziraat Bankası emeklilere özel verilen promosyon ödeme miktarını açıkladı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Emekliler tarafından alınan ödeneklerden birisi de bankalar tarafından yapılan promosyon ödemeleri olarak ifade ediliyor. Emekli portföyünü kaybetmek istemeyen bankalar emeklilere özel pek çok seçenek ve kolaylık sunuyor. Bu bankalardan birisi de Ziraat Bankası oldu. Ziraat Bankası her yıl emeklilere maaşlarını bankadan almak ve bunun için bir taahhüt imzalamak şartıyla belirli oranda bir emekli promosyonu veriyor.


Ziraat Bankası bu yıl emeklilere verilecek olan promosyon miktarını açıkladı. Bu süreçte Ziraat Bankası’na başvuru yapmak gerekecek. Vatandaşların başvuru yapabilmek için sadece bankalara gitmelerine gerek kalmıyor. Bu süreçte Ziraat bankası müşteri hizmetlerinden, internet sitesinden ya da mobil bankacılık işlemlerinden başvuru yapılabilecek.

Ziraat Bankası Ne Kadar Emekli Promosyonu Veriyor?

Ziraat Bankası emekliler için banka promosyon ödemelerini açıkladılar. Bu süreçte vatandaşların maaşlarına bakılarak bu oranda bir ödeme yapılacağı belirtildi. Bu ödemeler karşılığında yapılan detaylı incelemelerde 1500 lira maaşa kadar 500 lira ödeme yapılacak. 2500 liraya kadar bulunan maaşlarda promosyon ödemesi 625 lira olarak belirlendi. 2500 liradan fazla maaş alan emekliler için ise ödenecek promosyon miktarının 750 lira olduğu belirtildi.Emeklilerin Ziraat Bankası üzerinden ödeme yapabilmeleri için 3 yıl boyunca maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alacaklarına yönelik bir taahhüt yapmaları gerekmektedir. Bu süreçte tek bir başvuru yapmak sürecin ilerlemesi için yeterli olacakken birden fazla bankaya başvuru yapmakta mümkün olmayacak.Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.