Yurtiçi Kargo Türkiye’nin En İtibarlı Kargo Şirketi Seçildi

Yurtiçi Kargo Türkiye’nin En İtibarlı Kargo Şirketi Seçildi

Yurtiçi Kargo, Yıldız Teknik Üniversitesi; Bursa Teknik Üniversitesi ve Türkiye İtibar Akademisi'nin yaptığı araştırmada Türkiye'nin en itibarlısı seçildi.

ABONE OL
6 Mayıs 2021 12:23
Yurtiçi Kargo Türkiye’nin En İtibarlı Kargo Şirketi Seçildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yurtiçi Kargo, Yıldız Teknik Üniversitesi; Bursa Teknik Üniversitesi ve Türkiye İtibar Akademisi’nin yaptığı araştırmada Türkiye’nin en itibarlısı seçildi.


Yıldız Teknik Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi ve Türkiye İtibar Akademisi’nin işbirliği ile gerçekleştirdiği itibar araştırmasına göre Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin en itibarlı kargo şirketi seçildi.

Yapılan araştırmaya 26 bölge 72 şehirden 12 binin üzerinde kişi katıldı. Araştırmada 50’den fazla sektördeki markalar incelendi. Geçen yılki anket gibi bu sene de en itibarlı kargo şirketi Yurtiçi Kargo oldu.

İtibar Akademisi Yurtiçi Kargodaki başarının nedeni olarak “yeniliklere, teknoloji ve tasarıma önem vermesi, finansal durumu ve ticari kapasitesinin yüksek olması, sektöründe öncü özellikleri taşıması, sektöründe lider konumda olması, herkesin çalışmak istediği bir kurum olması, köklü, sağlam bir kurum olması” faktörlerinin etkili olduğunu söyledi.Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.