Yeditepe Üniversitesi Tarafından Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İçin Çalışanlara Ödül Veriliyor!
  • Eko Ayrıntı
  • Güncel
  • Yeditepe Üniversitesi Tarafından Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İçin Çalışanlara Ödül Veriliyor!

Yeditepe Üniversitesi Tarafından Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İçin Çalışanlara Ödül Veriliyor!

ABONE OL
6 Mart 2021 10:19
Yeditepe Üniversitesi Tarafından Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İçin Çalışanlara Ödül Veriliyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeditepe Üniversitesi Women in Business Kulübü, Dünya Emekçi Kadınlar Günü olan 8 Mart 2021 Pazartesi günü saat 20.00’da çevrimiçi ödül töreniyle kutlama yapacak. Gerçekleştirilen törende toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanmasıyla ilgili çalışma yapan başarılı isimlere ödül verilecek.


Türkiye’de kadınların iş hayatı ve sosyal hayattaki yerleri ve hakları konusunda farkındalık yaratmak ve öğrencilerin daha üniversite sıralarındayken çalışmalar yapmalarını sağlamak amacıyla kurulan Yeditepe Üniversitesi Women in Business Kulübü’nün düzenlediği, ‘Dünya Emekçi Kadınlar Günü Ödül Töreni’nin üçüncüsü, bu yıl pandemi koşulları nedeniyle çevrim içi ortamda gerçekleştirilecek.

toplumsal cinsiyet esitligi icin calisanlara odul 8421 dhaphoto2

8 Mart Pazartesi günü, saat 20.00’de, üniversitenin YouTube hesabından canlı olarak yayınlanacak törende, toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanmasına yönelik başarılı çalışmalar yürüten ve bunun gerçekleşmesi için öncülük eden isimlere ödülleri verilecek.Bu yıl, pandemi nedeniyle çevrim içi platforma taşınan ödül töreni için yapılan canlı yayın, piyano sanatçısı İdil Biret’in canlı performansının yanı sıra Yeditepe Üniversitesi Dans Kulübü öğrencilerinin gösterisiyle keyifli anlara sahne olacak.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.