Yatırım Finansman 1 Nisan Hisse Önerileri: KOZAL, KRDMD, SASA ve KORDS
  • Eko Ayrıntı
  • Borsa
  • Yatırım Finansman 1 Nisan Hisse Önerileri: KOZAL, KRDMD, SASA ve KORDS

Yatırım Finansman 1 Nisan Hisse Önerileri: KOZAL, KRDMD, SASA ve KORDS

ABONE OL
1 Nisan 2021 09:53
Yatırım Finansman 1 Nisan Hisse Önerileri: KOZAL, KRDMD, SASA ve KORDS
0

BEĞENDİM

ABONE OL

1 Nisan 2021 Perşembe, Yatırım Finansman günlük bülten paylaşımını yaptı. Yatırımcıların,  önerilerini merakla beklediği şirket bugün için dört hisse senedi önerisinde bulundu. Bunlar; KOZAL, KRDMD, SASA ve KORDS hisseleri.


Yatırım Finansman 1 Nisan hisse önerileri

Yatırım Finansman 1 Nisan hisse önerileri

Yatırım Finansman tarafından paylaşılan günlük hisse önerileri ve borsa teknik analizi şu şekilde:

“ABD’de açıklanan 2.25 trilyon Dolar tutarındaki alt yapı paketine piyasa tepkisi sınırlı kaldı fakat vergi artışları ilerleyen dönemde ana borsalar için baskılayıcı olabilir. Harcamalardaki artışın ise dengeleyici olarak endeksleri beslemesi bekleniyor. Piyasa bu nedenle aşırı bir fiyatlamaya gitmedi. Enflasyon beklentilerinde ise kırılma yok. Dünkü yatay kapanışların ardından bugün de ABD vadeliler sakin seyrediyor. İçeride TL varlıklar üzerindeki baskı sürmekte. Açılış sakin olabilir. 1400 üzerine tam olarak yerleşemedik. Günlük önerilerimizde KOZAL, KRDMD, SASA ve KORDS yer almakta.VIOP-Endeks 30 Sözleşmesi (Aktif Kontrat)

Nisan vade kontratta 1440 üzerindeki tutunma devam etse de zayıf kalmakta. Bu nedenle izlemede kalmaya devam ediyoruz. Dışarıda risk iştahı yatay fakat spot tarafta endeksi oluşturan şirketler üzerinde baskı devam ediyor. 1440 üzerindeki tutunma sağlanamazsa 1400 bölgesine doğru teknik olarak geri çekilme devam edebilir.”

Kaynak: Yatırım Finansman Teknik Bülten


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.