XRP’nin %25 Değer Kaybetmesinin Sebebi Ne? | XRP Analiz

XRP’nin %25 Değer Kaybetmesinin Sebebi Ne? | XRP Analiz

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
XRP’nin %25 Değer Kaybetmesinin Sebebi Ne? | XRP Analiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dava süreciyle birlikte değerine değer katan XRP son 24 saat içerisinde %25’i aşan bir değer kaybı yaşayarak birçok kişiyi şaşırtmış durumda. Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 1.24 dolar seviyelerinden işlem görmekte olan coin için 2 dolar tahmini yapılıyordu. Ancak görünüşe göre bu seviyeye erişilmesi için beklememiz gereken süre oldukça uzadı. Bu yüzden de XRP yatırımcılarının sabırlı olması yararlı olacaktır.


XRP Neden Düştü?

XRP ANALİZ 18 NİSAN

Neredeyse tüm kripto paraları kırmızıya boyanmış durumdayken XRP de bundan nasibini almış gibi görünüyor. Sadece bir gün içerisinde önemli bir değer kaybı yaşayan XRP en çok düşen altcoin birimleri arasında yer aldı. Popüler kripto para biriminin bu denli düşmesine sebep olarak ise ABD’de yaşanan olaylar olarak gösteriliyor. Sabah saatlerinde atılan bir Tweet üzerinden bazı finans kuruluşlarının kripto paralar aracılığıyla kara para akladığı öne sürülmüştü. Bu haber henüz doğrulanmamış olsa da piyasalar üzerine kara bulut gibi çökerek ağır kayıplar yaşanmasını sağladı. Şu anda XRP de dahil birçok birim düşerken yatırımcılar arasında bir korku durumu hakim.

Popüler kripto para birimi bu denli düşmüşken yatırımcılar ise ne yapacaklarını düşünüyorlar. Uzmanlara göre eğer zarar durumundaysanız yatırımlarınızı orta vadeli olarak düşünüp kazanca dönmesini beklemek en sağlıklısı olacaktır. Sizler de bu yönde kararınızı vererek kazancınızı korumaya alabilirsiniz.Bitcoin (BTC) %14 Düşerek Adeta Dibi Boyladı | Bitcoin’de Neler Oluyor?


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir