0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ribbit Capital liderliğinde Greenoaks aracılığıyla B serisi yatırım turuna çıkan Vivid Money 60 Milyon Euro yatırım aldı. Bu yatırımla birlikte değerlemesi 360 Milyon Euro’ya ulaştı.


Vivid Money Hızla Büyüyor

Berlin merkezli Fintech oluşumu Solarisbank’ı temel alan girişim kısa sürede oldukça hızlı büyüme kat etti. Telefonunuza yüklediğiniz uygulama sayesinde farklı banka hesaplarınızı tek bir yerde toplayabiliyorsunuz.

Vivid Money Yatirim Aldi

Almış olduğu yeni yatırımla ciddi bir mali güce kavuşan Vivid Money bunu iş geliştirmelerinde kullanmak istiyor. Kurucu ortak Artem Yamanov “Bu son yatırım turuyla perakende yatırımcı ve kullanıcıların güçlü desteğini arkamızda hissettik” dedi. Avrupa bölgesinde daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen Yamanov bunun için ciddi anlamda çalıştıklarını ifade etti.Vivid Money Hakkında

Tek seferde 1000 Euro limitli alışverişlerinize aracılık edebilen Vivid Money, size yapmış olduğunuz bazı işlemlerde Cashback kazandırıyor. Örneğin anlaşmalı bir mağazadan 20 Euro değerinde bir alışveriş yaptığınızda bunun 0,9 Euro’luk kısmı size iade ediliyor. Uygulamada biriken kazançlarınızı daha sonra farklı işlemleriniz için kullanabiliyorsunuz.

Üstelik mobil uygulama yerine Vivid Money kart ile fiziksel şekilde de ödeme yapabiliyorsunuz. Uygulama üzerinden basılı kart ile istediğiniz hesapları ilişkilendirmeniz yeterli. Fiziksel kart talep ettiğinizde ise basılı kart başına 20 Euro bedel ödemeniz gerekiyor.

Vivid Money kullanıcıları arasında kolay para transferi işlemleri de yapılabiliyor. Oldukça hızlı şekilde paranız diğer kullanıcıya ulaşıyor. Transfer için IBAN veya ödeme linkini temin etmeniz yeterli.

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında yaklaşık 18 Milyon Euro yatırım alarak 117 Milyon Euro değerlemeye ulaşmıştı.

 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir