Veganzone İlk Yatırımını Aldı

Veganzone İlk Yatırımını Aldı

Veganzone, Focus Global Project'ten ilk yatırımını aldı. Vejeteryan kişilerin hayat standartlarını yükseltmeyi amaçlayan super app hedefine günden güne yaklaşan şirket bu yolda ilk adımını attı.

ABONE OL
4 Mayıs 2021 10:45
Veganzone İlk Yatırımını Aldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Veganzone, Focus Global Project’ten ilk yatırımını aldı. Vejeteryan kişilerin hayat standartlarını yükseltmeyi amaçlayan super app hedefine günden güne yaklaşan şirket bu yolda ilk adımını attı.


Yeryüzünün farklı yerlerinden vejetaryen insanların buluşması ve tanışması gibi sosyal faaliyetlerin yanı sıra, veganların yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Veganzone, henüz 3. ayını yeni tamamlamasına rağmen 40 farklı ülkede faaliyet gösteriyor. Oluşum, Türkiye’den 7 bin katılımcıya da yer veriyor.

Veganzone oluşumuna ilk destek ise Focus Global Project’ten geldi. İlk yatırımına kavuşan Veganzone, bu yatırımı yazılım teknolojilerini geliştirmeye ve pazar payını büyütmeye ayıracak.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir