VeChain (VET) Ağında İşlem Ücretleri Büyük Ölçüde Düşürülecek

VeChain (VET) Ağında İşlem Ücretleri Büyük Ölçüde Düşürülecek

ABONE OL
9 Nisan 2021 16:45
VeChain (VET) Ağında İşlem Ücretleri Büyük Ölçüde Düşürülecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İki hafta öncesinde başlayan oylama sonucu açıklandı ve bunun sonucu olarak VeChain (VET) ağında işlem ücretlerinin büyük ölçüde düşürülmesi yönünde karar alındığı ortaya çıktı. İçinde bulunduğumuz yılın başlarından beri katlanarak artan işlem ücretlerinin transferlerde artık bir sorun olduğu biliniyordu. Bununla birlikte ağ içerisinde işlem yapmak isteyen kişiler artık 7 dolara yakın işlem ücreti vermekten kurtulmuş olacaklar.


İşlem Ücreti %1 Oranına Düşürülecek

30 Mart tarihinde başlayan oylamaya katılan kişilerin %71 gibi büyük bir kısmı işlem ücretinin %1 oranına düşürülmesi yönünde karar verdi. Böylece yıl başından bu yana yaklaşık 24 kat artan işlem ücretleri büyük ölçüde düşmüş olacak. Konu hakkında VeChain Foundation tarafından gelen açıklama ise yüksek işlem ücretleri yüzünden ağdaki büyüme hızının yavaşlayacağı yönünde oldu. Bu yüzden de işlem ücretinin ağır bir şekilde düşürüldüğü belirtiliyor. Bu olayın ardından artışa geçen VeChain (VET) son 24 saat içerisinde %13 büyüme yaşayarak 0.129 dolardan işlem görmeye başladı.

 

 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir