Vakıf Yatırım 4 Mayıs Günlük Bülteni Yayınlandı

Vakıf Yatırım 4 Mayıs Günlük Bülteni Yayınlandı

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Vakıf Yatırım, yayınlamış olduğu günlük bültende BIST 100 teknik analiz ve hisse önerilerini paylaştı.

ABONE OL
4 Mayıs 2021 14:48
Vakıf Yatırım 4 Mayıs Günlük Bülteni Yayınlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Vakıf Yatırım, paylaştığı günlük bültende BIST 100 için yukarı yönlü bir hareket beklediğini belirtirken; günün direnç ve destek noktalarını da paylaştı.


Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından Vakıf Yatırım, son zamanlarda kritik düşüşler ve yükselişler yaşayan Borsa İstanbul BIST 100 endeksi için teknik analizini günlük bülteninde paylaştı.

Vakıf Yatırım BIST 100 Teknik Analiz

Vakıf Yatırım, paylaşmış olduğu günlük bültende BIST 100 teknik analizine yer verdi. Yapılan teknik analizden notlar şu şekilde;
– BIST 100’ün güne yukarı yönlü hareketle başlamasını bekliyoruz.
– Günün ilk direnç noktası 1.445 seviyesi olurken, ilk destek noktamız 1.405 puan seviyesinde bulunuyor.

Vakıf Yatırım 4 Mayıs 2021 Hisse Önerileri

Vakıf Yatırım, paylaşmış olduğu günlük bültende kar ettirmesini beklediği ARCLK, THYAO, TAVHL, PETKM, KRDMD, TTKOM, KOZAL hisse senetlerini paylaştı.vakıf yatırım

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir