Vakıf Yatırım 27 Nisan 2021 Hisse Önerileri

Vakıf Yatırım 27 Nisan 2021 Hisse Önerileri

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Vakıf Yatırım, merakla beklenen günlük bültenini ve önerdiği hisseleri paylaştı.

ABONE OL
27 Nisan 2021 10:40
Vakıf Yatırım 27 Nisan 2021 Hisse Önerileri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Vakıf Yatırım, merakla beklenen günlük bültenini ve önerdiği hisseleri paylaştı.


Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Vakıf Yatırım, 27 Nisan 2021 tarihi için günlük bültenini paylaştı. Paylaşılan günlük bültende BIST 100 teknik analizi ve grafikleri beğenilen 6 hisse senedi kendine yer buldu.

Vakıf Yatırım BIST 100 Teknik Analiz

Vakıf Yatırım, 27 Nisan tarihi için paylaşmış olduğu günlük bültende BIST 100 teknik analizine yer verdi. Paylaşılan analizden önemli notlar şu şekilde;
– BIST 100 endeksinin güne yatay bir seyirle başlaması bekleniyor.
– Endeksin destek noktaları 1,360 ve 1,330 seviyeleri olurken, direnç noktaları ise 1,380 ve 1,400 puan seviyelerinde bulunuyor.
– Kısa vadede 1,400 direncinin test edileceği tahmin ediliyor.

Vakıf Yatırım 27 Nisan Önerilen Hisse Senetleri

Vakıf Yatırım, paylaşmış olduğu günlük bültende BIST 100 teknik analizinin yanı sıra, grafiklerini beğendiği altı hisse senedine de yer verdi. Bültende yer alan hisse senetleri şu şekilde;vakıf yatırım

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir