Vakıf Yatırım 21 Nisan 2021 Hisse Tavsiyeleri

Vakıf Yatırım 21 Nisan 2021 Hisse Tavsiyeleri

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından Vakıf Yatırım, merakla beklenen günlük teknik analiz ve hisse senedi tavsiyelerini paylaştı.

ABONE OL
21 Nisan 2021 12:16
Vakıf Yatırım 21 Nisan 2021 Hisse Tavsiyeleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından Vakıf Yatırım, merakla beklenen günlük teknik analiz ve hisse senedi tavsiyelerini paylaştı.


Aracı yatırım kuruluşlarından Vakıf Yatırım, 21 Nisan 2021 tarihi için BIST 100 endeks yorumlarını ve teknik analizini beğendiği 6 hisse senedini paylaştı. Önerilen hisse senetleri arasında AKSEN, EREGL, PETKM, SISE, GOODY ve TKFEN hisse senetleri yer aldı.

Vakıf Yatırım 21 Nisan 2021 Borsa İstanbul Yorumları

Vakıf Yatırım, paylaştığı günlük bültende BIST 100 endeksi yorumlarına da yer verdi. Yapılan yorumlardan kısa notlar şu şekilde:
Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi dünü satıcılı bir seyir ile 1,365 puan seviyesinde kapadı.
– Toplam işlem hacmi 17 milyar Türk lirası olurken, 11 hisse değer kazandı; 89 hisse senedi değer kaybetti.
– BIST 100 endeksinin güne yatay bir seyir ile başlaması bekleniyor.
– Kısa vadede vadede destek seviyeleri sırasıyla 1,360 ve 1,325 puan olurken, direnç seviyeleri 1,380 ve 1,400 puan olarak bültene yansıyor.

Vakıf Yatırım 21 Nisan 2021 Günün Hisse Tavsiyeleri

Vakıf Yatırım, BIST 100 endeksinin yanı sıra teknik analizini beğendiği 6 hisse senedine de günlük bülteninde yer verdi. Paylaşılan hisse senetleri AKSEN, EREGL, PETKM, SISE, GOODY ve TKFEN hisseleri oldu.vakıf yatırım

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir