Vakıf Yatırım 19 Nisan 2021 Hisse Tavsiyeleri

Vakıf Yatırım 19 Nisan 2021 Hisse Tavsiyeleri

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından olan Vakıf Yatırım, merakla beklenilen günlük hisse tavsiyeleri bültenini yayınladı.

ABONE OL
19 Nisan 2021 10:54
Vakıf Yatırım 19 Nisan 2021 Hisse Tavsiyeleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından olan Vakıf Yatırım, merakla beklenilen günlük hisse tavsiyeleri bültenini yayınladı.


Vakıf Yatırım BIST 100 Teknik Strateji

Geçtiğimiz cuma gününe yatay bir grafik çizerek başlayan BIST 100 endeksi gün içerisinde önce dalgalı, daha sonra sabit bir seyir çizdi ve haftayı 1,408 puan ile kapattı. İşlem hacmi 15,8 milyar Türk lirası olarak yansırken, endeksin içerisinde olan 50 hisse senedi değerini yükseltti. Bunun yanı sıra 49 hisse senedi ise değe kaybetti.

Vakıf Yatırım Bülteninden Kısa Notlar:
– Geçen haftayı rekorla kapatan ABD ve Asya piyasaları olumlu seyrini bu hafta da sürdürüyor.
– Amerika Birleşik Devletleri’nde Coca-Cola, IBM ve United Airlines şirketleri bilanço açıklayarak haftaya giriyor. Bunun yanı sıra faizlerdeki grafiğe bağımlı bir şekilde değerli metallerin kısa süreli de olsa pozitif bir grafik çizmesi bekleniyor.

Vakıf Yatırım 19 Nisan 2021 Günün Hisse Tavsiyeleri

vakıf yatırımWeb sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir