Ünlü Ekonomist’ten Kripto Para Ve Bitcoin’den Uzak Durun Uyarısı

Ünlü Ekonomist’ten Kripto Para Ve Bitcoin’den Uzak Durun Uyarısı

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Ünlü Ekonomist’ten Kripto Para Ve Bitcoin’den Uzak Durun Uyarısı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sabancı Üniversitesi Kürsü Başkanı,  Profesör Doktor Özgür Demirtaş, kripto para ve Bitcoin para piyasalarına karşı uyarılarda bulundu. Ünlü Ekonomist Özgür Demirtaş, piyasalar hakkında yaptığı açıklamalarda patlamaya hazır el bombası ifadesini kullandı ve dikkat çekti.


Ekonomist Demirtaş bu gibi kripto para ve bitcoin borsalarından uzak durmalısınız uyarısında bulundu. Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgunu olarak tabir edilen Thodex vurgunu sonrası gözler para piyasalarına çevrildi. Thodex’in Ceo’su Faruk Fatih Özer yaptığı vurgun paraları ile yurt dışına kaçması sonrasında operasyon başlatıldı. Thodex skandalı sonrası GoldeksCoin, SistemCoin, VeBitcoin’de de sorunlar yaşandı. İlker Baş VeBitcoin Ceo’su gözaltına alınırken, VeBitcoin borsa işlemlerinin durdurduğunu açıkladı.

raw prof ozgur demirtas 34faiz duserse enflasyon duser34 soylemi bastan sona yanlis ekonomi bilimine ters 555385618

Özgür Demirtaş’dan Önemli Açıklama

Prof. Dr Özgür Demirtaş kripto para piyasaları ile ilgili yaptığı açıklamada resmen el bombası açıklamasıyla gündeme oturdu. Konuya yönelik açıklamalarında ise Türkiye’de bu kadar çok kripto para borsasının işinin ne olduğunu, ikiden fazla kripto para borsasının mantıklı olmadığını, resmen pimi çekilmiş el bombası olduğunu söyledi. Dolandırıcıların yönettiği bu borsalar, işini iyi yapan insanları da etkiliyor. Güvenilir ve ünlü insanların, güzel mankenlerin, lüks arabaların siyasetçilerin reklam yüzü olarak kullanılan kripto para borsalarından uzak durulmalı ifadelerini kullandı.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir