Ünlü Analiste Göre %500 Artacak Kripto Paralar

Ünlü Analiste Göre %500 Artacak Kripto Paralar

Sosyal medyada son derece popüler olan YouTuber Michaël van de Poppe kendi kanalında yaptığı yayınla birlikte yükseliş beklediği bazı altcoinlerin isimlerini verdi. Bunlar için %500’e kadar yükseliş bekliyorum diyen Poppe kendine güveniyor.

ABONE OL
4 Haziran 2021 12:11
Ünlü Analiste Göre %500 Artacak Kripto Paralar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sosyal medyada son derece popüler olan YouTuber Michaël van de Poppe kendi kanalında yaptığı yayınla birlikte yükseliş beklediği bazı altcoinlerin isimlerini verdi. Bunlar için %500’e kadar yükseliş bekliyorum diyen Poppe kendine güveniyor. Poppe’ye göre 5 jat Artacak Kripto Paralar.


İşte 5 Kat Artacak Kripto Paralar

Borç protokolü Aave (AAVE), ticaret ve borç altyapısı yearn.finance (YFI) gibi DeFi beslemeli projelerin yakın zamanda büyük darbe aldığını ancak kısa süre içerisinde ciddi bir atılım yapacaklarını düşünüyor. Mayıs sonu piyasa düzeltmesiyle alt destek seviyelerine kadar düşen varlıkları en hızlı fiyatlama yapacak varlıklar arasında sayıyor. Ayrıca YFI ile YFII’da listenin başında yer alıyor.

yearn finance

Tüm DeFi projelerinin yukarı yönlü büyük bir kırılma yapmasını bekleyen Poppe 0,00825 altına düşmeyen AAVE’nin bu desteği koruması halinde ilk fırsatta ciddi yükseliş yapacağını söylüyor. Poppe “AAVE son derece güçlü kalmayı başardı, halen 100 ve 200 günlük MA üzerindeyiz. Bu seviyeler son derece önemli burada tutunması yakın zamanda ciddi yükselişin habercisidir” dedi.Aave

Chainlink ve Band Protocol

Poppe sadece DeFi projelerinden değil Chainlink (LINK) ve Band Protocol gibi oracle ağlarının da yukarı yönlü hareketine hazırlandığına inanıyor. Merkezi olmayan oracle ağlarından en çok bu iki projeye güvendiğini söylüyor. Poppe “mayıs ayındaki çöküşe rağmen LINK/BTC paritesinde gücünü korudu” diyor.

band protocol

Bitcoin’in sakinleşmesi ve bir süre yatay seyretmesi durumunda alt piyasalarda ciddi atılımlar başlayacağını düşünen Poppe “Chainlink 100 ve 200 günlük MA seviyelerini destek olarak koruyor, BAND ise 0.0004 direncini yıkmayı başardığında asıl yükseliş hareketine başlayacak dedi. BAND için direnç seviyesine özellikle dikkat çeken Poppe bu altcoinler için %500’e kadar yükseliş bekliyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.