Ünlü Analist Altcoinler İçin Büyük Bir Boğa Piyasasının Başlayacağını Belirtti

Ünlü Analist Altcoinler İçin Büyük Bir Boğa Piyasasının Başlayacağını Belirtti

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Ünlü Analist Altcoinler İçin Büyük Bir Boğa Piyasasının Başlayacağını Belirtti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Daha öncesinde yaptığı birçok başarılı tahmin ile tanınan Rekt Capital altcoinler için çok yakında büyük bir boğa piyasasının başlayacağını belirtti. Ünlü analiste göre yaşanan bu çıkışlar sadece bir başlangıç ve çok yakında birçok birimin yükseldiğine şahit olabiliriz. Bitcoin piyasaları da yeni rekorlar kırmaya devam ederken altcoinler bu durumdan olumlu etkilenecek gibi görünüyor. Capital tarafından konuya ilişkin yapılan yorum ise şu şekilde:


“Makro altcoin boğa piyasası daha yeni başladı. Altcoin fiyatlarındaki geri çekilmelerin sizi tersini düşündürmesine izin vermeyin.”

Zayıf Dirençler Kırılmaya Devam Ediyor

Altcoinler Analiz 14 Nisan

Bazı altcoin birimlerinin direnç noktalarını birer birer aşmalarına işaret eden Capital: “LTC sadece birkaç gün önce 262 dolardan reddedilmişti. […] Bu direnç, yükseliş trendi karşısında dayanamadı ve fiyat yeniden o seviyeye geldi. Zayıf dirençler kırılmak içindir.” şeklinde yorumda bulundu. İnsanların eskisine oranla artık altcoinlere çok daha fazla güvenmesine de işaret eden Rekt Capital’e göre yaşanan bu artışlar bir süre daha devam edecek. Sizler de bu doğrultuda kendi stratejilerinizi belirleyebilir ve bir sepet oluşturabilirsiniz. 

 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir