Universal Robots Robotik Teknolojilerini Halka Anlattı

Universal Robots Robotik Teknolojilerini Halka Anlattı

Universal Robots şirketi, İskandinav Bakanlar Konseyi ve Danimarka İstanbul Başkonsolosluğu iş birliği ile düzenlenen Nordic Talks'ta projelerini anlattı.

ABONE OL
3 Mayıs 2021 11:34
Universal Robots Robotik Teknolojilerini Halka Anlattı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Universal Robots şirketi, İskandinav Bakanlar Konseyi ve Danimarka İstanbul Başkonsolosluğu iş birliği ile düzenlenen Nordic Talks’ta projelerini anlattı.


Önde gelen teknoloji şirketlerinden Universal Robots, Nordic Talks webinarına katıldı. İş dünyasının yeni nesilde değişen iş dinamiklerinin konuşulduğu webinarda, Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök; Universal Robots şirketinin üretmiş olduğu robotik teknolojileri bizlerle paylaştı.

Robotların sektöre nasıl uyum sağladığı, üretime katkıları ve uygulama alanlarının anlatıldığı konuşma, etkinlik katılımcıları tarafından çok beğenildi.

Koronavirüs pandemisinin etkilediği alanların başını çeken iş dünyasında, giderek artan yapay zeka ve robotik teknolojilerin önemi, yapılan etkinlikte masaya yatırıldı. Danimarka iş dünyasının dinamiklerinin de öğrenildiği webinarda, sürdürülebilir kalkınma hedeflerinin önemine de değinildi.Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir