TÜRK ÇİMENTO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Fatih Yücelik Seçildi

TÜRK ÇİMENTO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Fatih Yücelik Seçildi

Çimento sektörünün çatı birliği TÜRKÇİMENTO'nun Yönetim Kurulu Başkanlığına Fatih Yücelik seçildi

ABONE OL
27 Nisan 2021 12:37
TÜRK ÇİMENTO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Fatih Yücelik Seçildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çimento sektörünün çatı birliği TÜRKÇİMENTO’nun Yönetim Kurulu Başkanlığına Fatih Yücelik seçildi


Çimento sektörünün çatı birliği TÜRKÇİMENTO’nun Yönetim Kurulu Başkanlığına 26 Nisan 2021 itibari ile Fatih Yücelik seçildi. Fatih Yücelik, TÜRKÇİMENTO’nun dün toplanan Yönetim Kurulu, görevinden ayrılan Dr. Tamer Saka’dan boşalan Yönetim Kurulu Başkanlığına oy çokluğu ile seçildi. Başkan Fatih Yücelik görevi devralırken Dr. Tamer Saka’ya sektöre hizmetleri için teşekkürlerini sundu.

Fatih Yücelik

Fatih Yücelik, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmasının sonrasında çalışma hayatına İstanbul’da yönetici adayı olarak başladı. Kariyerini inşaat sektöründe üst düzey yönetici olarak sürdürdü. Bünyesinde bulunan Aşkale Çimento, Sançim ve Kavçim markaları ile Türk Çimento Sanayinin önde gelen kuruluşlarından biri olan Erçimsan Holding’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve İcra Kurulu Başkanlığı’na devam etmektedir.Profesyonel deneyimlerine ek olarak sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görev alan Fatih Yücelik, Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Doğu Anadolu Fahri Konsolosluğu, ÇEİS (Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası) Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

ekoayrinti.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.