Turkcell Siber Güvenlik Uzmanları Yetiştiriyor

Turkcell Siber Güvenlik Uzmanları Yetiştiriyor

Turkcell'in, dijitalleşme ile birlikte artan siber güvenlik uzmanı ihtiyacını karşılamak için başlattığı Cyber Camp 2021 eğitim programına 3 bine yakın genç başvururken, çevrim içi eğitimler ise 8 Mayıs'a kadar sürecek.

ABONE OL
21 Nisan 2021 13:06
Turkcell Siber Güvenlik Uzmanları Yetiştiriyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Turkcell’in, dijitalleşme ile birlikte artan siber güvenlik uzmanı ihtiyacını karşılamak için başlattığı Cyber Camp 2021 eğitim programına 3 bine yakın genç başvururken, çevrim içi eğitimler ise 8 Mayıs’a kadar sürecek.


Turkcell’in yaptığı açıklamaya göre, Turkcell’in Türkiye’nin siber güvenlik uzmanı ihtiyacını gidermek için hayata geçirdiği Cyber Camp eğitim programının altıncısı başladı. Bu yıl 3 bine yakın gencin başvurduğu ve çevrim içi düzenlenecek olan program 8 Mayıs’a kadar devam edecek.

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Cyber Camp 2021’e, GNÇYTNK’e başvuran ve siber güvenlik dalında uzmanlaşmak isteyen gençler başvuruyor. Çevrimiçi yapılacak olan eğitimler sonunda başarılı olanlar Turkcell’de siber güvenlik uzmanı olarak görev yapma sahibi olacak.

Turkcell’in yeni nesil işe alım programı olan GNÇYTNK kapsamında sürdürülen Cyber Camp 2021 ile Türkiye’ye yeni siber güvenlik uzmanları kazandırılması hedefleniyor.10 gün sürecek olan programda katılımcılar, siber güvenlik dalında uzman kişilerden toplamda 60 saatlik online eğitim alacak.

ekoayrinti.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir