Türk Yatırımcı Bitcoin Yerine BitTorrent’e İlgi Göstermeye Başladı

Türk Yatırımcı Bitcoin Yerine BitTorrent’e İlgi Göstermeye Başladı

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Türk Yatırımcı Bitcoin Yerine BitTorrent’e İlgi Göstermeye Başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son zamanlardaki inanılmaz yükselişlerin ardından Türk yatırımcının Bitcoin yerine BitTorrent’e ilgi göstermeye başladığı ortaya çıktı. Google’dan elde edilen verilerle ortaya konan bu sonucun aslında çok da şaşırtıcı olmadığını hatırlatmak gerek. BTT bünyesindeki devam eden yarışmaya tüm dünyadan büyük bir ilgi devam ederken Bitcoin ise durgun halini koruyor. Durum bu olunca da yatırımcıların artık kısa vadede daha büyük sonuçlar alacağı diğer kripto paralara yöneldiklerini söyleyebiliriz.


Bittorrent Nedir Google hacmi

Kripto paralar arasında son birkaç gündür yatırımcısına günde neredeyse sürekli 2 kat kazanç sunan BitTorrent için Google üzerinde yapılan aramalar da tavan yapmış durumda. Türk halkının coin birimlerine olan ilgisi bilinmekteydi ancak kısa sürede böylesine bir çıkış yapan birim Bitcoin’in ülke gündemindeki popülaritesini sarsmayı başarmış durumda. Haberin hazırlandığı saatler itibariyle 0.01294 dolardan işlem görmekte olan BTT son 24 saat içerisinde %72’lik artışıyla rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.