Tüm Dogecoin’lerin Yarısı Sadece 12 Cüzdanda Tutuluyor | DOGE İçin Tehlike Kapıda!

Tüm Dogecoin’lerin Yarısı Sadece 12 Cüzdanda Tutuluyor | DOGE İçin Tehlike Kapıda!

ABONE OL
19 Nisan 2021 14:14
Tüm Dogecoin’lerin Yarısı Sadece 12 Cüzdanda Tutuluyor | DOGE İçin Tehlike Kapıda!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yılbaşından bu yana değerini kat ve kat arttırmaya devam eden Dogecoin (DOGE) için yeni bir veri ortaya çıktı. Buna göre toplam Dogecoin arzının yarısı sadece belirlenen 12 adet cüzdanda tutulmakta. Bu da DOGE için ilerleyen dönemde büyük bir kırılma olabileceği gerçeğini korkutucu bir şekilde ortaya çıkardı diyebiliriz. Söz konusu cüzdanlardan en büyüğünde 36,711,935,369 adet DOGE bulunduğu belirtiliyor. Bu da 15,386,981,750 dolar gibi bir tutara denk gelmekte.


En Zengin Dogecoin (DOGE) Cüzdanları Belirlendi

En Zengin Dogecoin Cüzdanları

Bitinforchats tarafından belirlenen en zengin Dogecoin cüzdanları sıralamasındaki veriler büyük bir tehlikeyi ortaya çıkartmış oldu. Eğer söz konusu 12 cüzdandan herhangi birisi bile elindeki varlıkları nakde çevirmek istese piyasalar bir anda dibi boylayabilir. Hatta bu dalga bir anda büyüyerek birçok altcoin birimini de riske atabilecek durumda. Bu yüzden Dogecoin yatırımcılarının dikkatli olmaları kendi yararlarına olacaktır. Aksi bir taktirde DOGE çıktığı gibi kısa bir sürede eski seviyelerine dönerek birçok kişiyi üzebilir.

Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarının 20 Nisan Gününe Dikkat Etmesi Gerekiyor


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir