TrustSwap 1 Milyar Dolar Büyüklüğe Ulaştı

TrustSwap 1 Milyar Dolar Büyüklüğe Ulaştı

Merkezi olmayan finans ağları son yıllarda gündemde ciddi bir yer kaplıyor. DeFi ağlarından en popüleri olan TrustSwap sadece 9 ay gibi bir sürede 1 Milyar dolar büyüklüğe ulaştı.

ABONE OL
29 Nisan 2021 23:35
TrustSwap 1 Milyar Dolar Büyüklüğe Ulaştı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Merkezi olmayan finans ağları son yıllarda gündemde ciddi bir yer kaplıyor. DeFi ağlarından en popüleri olan TrustSwap sadece 9 ay gibi bir sürede 1 Milyar dolar büyüklüğe ulaştı.


TrustSwap Nedir?

Intel, Coinmarketcap, Gates Vakfı ve Siemens gibi güçlü kuruluşların desteğini arkasına alan TrustSwap hayatına Ağustos 2020 tarihinde başladı. Smartlock, SmartSwap ve Likidite kilit modüllerini 2020 sonuna kadar hayata geçiren platform hızla gelişmeye devam ediyor. Yıl sonuna kadar NFT işlemleri gibi birçok kalemi de sistemlerinde erişilebilir hale getirecek olan TrustSwap müşterilerine takas işlemlerini daha kolay ve güvenli yolla yapma imkanı tanıyor.

Bağış toplama, token oluşturma, Token kilitleme, abonelikler ve daha birçok başlıkta kendi ağı üzerinden hizmet veren TrustSwap bugün lot birim bedeli olarak yaklaşık 4 dolardan işlem görüyor. Maksimum 100 Milyon lot arz olacak şekilde oluşturan TrusSwap bugün dağıtılmış arzı ile yaklaşık 390 Milyon dolar piyasa değerine ulaştı.

TrustSwap Hızla Büyüyor

Jeff Kirdeikis

Jeff Kirdeikis: TrusSwap 1 Milyar Dolar Büyüklüğe UlaştıŞirket veya şahısların aracılara ciddi komisyonlar ödemesinin önüne geçen sistemi sayesinde dijital varlıklar çok makul rakamlardan takas işlemine tabi tutulabiliyor. En büyük 15 DeFi projesi arasında gösterilen TrustSwap günlük 5 Milyon dolar işlem hacmiyle aktif şekilde kullanılmaktadır. Aktif yatırımcı sayısı özellikle piyasadaki güven beklentisinden dolayı hızla artıyor. Şu ana kadar 18 farklı kampanyayı başarıyla tamamlayan TrustSwap sistemi gelecekte daha fazla duyacağımız DeFi sistemlerinin emekleme dönemleri gibi görülüyor.

TrustSwap CEO’su Jeff Kirdeikis markanın ekosistem içerisinde şu an yaptıklarının gelecekte yapabileceklerinin çok daha azını oluşturduğunu ifade etti. Kısa süre içerisinde planladıkları projeleri hayata geçirerek ekosisteme daha fazla katkıda bulunmayı ve yatırımcılara daha geniş ortamlar oluşturmayı hedeflediklerini belirten CEO yıl sonuna kadar NFT modüllerini de hayata geçireceklerini duyurdu.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir