Tron (TRX) Bu Hafta İki Kat Değer Kazandı!

Tron (TRX) Bu Hafta İki Kat Değer Kazandı!

ABONE OL
4 Nisan 2021 16:45
Tron (TRX) Bu Hafta İki Kat Değer Kazandı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yaptığı başarılı işlerle gündemde kalmayı başaran Tron (TRX) bu hafta neredeyse iki kat değer kazanmayı başardı. Son haftalarda devam eden altcoin akımından da nasiplenen TRX için yükselişin ne zamana kadar süreceği ise merak konusu.


tRON Trx Son 1 Aylık Tablo

Son bir aydır istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam eden Tron (TRX) için uzmanların yaptığı yorumlar tüm zamanlar rekoruna yaklaşılması üzerine. Şu anda 0.11 dolardan işlem görmekte olan popüler altcoin birimi 3 yıl önce 0.30 dolar ile kendisine ait tüm zamanlar rekorunu kırmayı başarmıştı. Hali hazırda bu rekora yaklaşılmamış olsa dahi Bitcoin’deki durgun süreç devam ederse hiç de inanılmaz olmayacaktır. Ancak kripto para liderinde bir yükseliş görülürse birçok yatırımcının altcoinlerden uzaklaşacağını söyleyebiliriz. Bu yüzden de Bitcoin ile Tron arasındaki bu ilişkide tek bir kazanan olacak gibi görünüyor.

Haftayı oldukça umut verici noktalarda sonlandırmaya hazırlanan TRX için olumlu görüşler gelmeye devam ediyor. Sizler de gerekli yorumlarınızı yaparak uygun bir pozisyon kovalayabilirsiniz.

Eko Ayrıntı

Eko Ayrıntı

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.