Trendyol’da En Çok Kedi Kumu Satan İl Belli Oldu

Trendyol’da En Çok Kedi Kumu Satan İl Belli Oldu

Trendyol'da 15 aylık dönemde en çok kedi kumu satan il belli oldu. Açıklanan verilere göre kedi kumu en çok Bursa'dan satıldı.

ABONE OL
2 Nisan 2021 12:21
Trendyol’da En Çok Kedi Kumu Satan İl Belli Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Trendyol’da 15 aylık dönemde en çok kedi kumu satan il belli oldu. Açıklanan verilere göre kedi kumu en çok Bursa’dan satıldı.


Trendyol’dan Bursa satış verilerine ilişkin yapılan açıklamaya göre, ev tekstili, hazır giyim ve konfeksiyon ürünleriyle tanınan kent, kedi kumu satışında rekor kırdı.

Ocak 2020’den bu yana Trendyol üzerinden tüm Türkiye’den 600 binin üzerinde verilen kedi kumu siparişinin yüzde 64’ünü tek başına karşılayan Bursalı satıcılar, toplam 306 bin 509 adet kedi kumu siparişini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırdı.

Bursa, sadece kedi kumuyla değil genel pet ürünleri satışıyla da dikkat çekti. Toplam 170 bin 368 siparişle kedi ve köpek mamaları da bu kentten en çok satılan ürünler arasında yer aldı.Bursa’dan sipariş verilen ilk 10 ürün arasında ev tekstili ürünleri de yer aldı. Bursalı satıcılar aynı dönemde 270 bin 242 adet kırlent ve kırlent kılıfı, 104 bin 965 adet runner ve Amerikan servisi, 71 bin 312 adet masa örtüsü siparişini üstlendi.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.