TOMO Fiyat Analizi: Yükselen Kanal Stratejisi

TOMO Fiyat Analizi: Yükselen Kanal Stratejisi

ABONE OL
10 Nisan 2021 02:38
TOMO Fiyat Analizi: Yükselen Kanal Stratejisi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üzerinde smart contractlar oluşturulabilen bir blockchain platformu olan Tomo Chain’in coini olan $TOMO, oldukça istikrarlı bir fiyat grafiğine sahip. Geçirdiği sert rallinin ardından oluşturduğu yükselen kanal içerisinde hareketlerini sürdürüyor. Neredeyse iki aydır kanal dışına çıkmayan TOMO’da trade etmek diğer coinlere nazaran daha basit gibi algılanabilir grafik üzerinde.Grafikteki dip ve tepe noktalarına neredeyse nokta atışı riayet edilen kanal içerisinde hareketini sürdüren TOMO, dipten tepeye her seferinde ortalama %50 gibi oldukça yüksek bir kâr oranı vermekte yatırımcılarına. Uzun vade tutanlara da, trade edenlere de kazandıran TOMO’da sizler için alım ve satım alanlarını kırmızı ve yeşil ibarelerle belirttim. Bu kanalı siz de grafik üzerinde oluşturup trade seviyenizi kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Unutmayın ki sonsuza dek bu kanal içerisinde hareket etmeyecektir fiyat. Kanal altında gelebilecek kapanışlarda stop olunması, mantıklı olacaktır.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir