TMD Başkanı Yeniden Ali Emiroğlu

TMD Başkanı Yeniden Ali Emiroğlu

ABONE OL
9 Nisan 2021 12:18
TMD Başkanı Yeniden Ali Emiroğlu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Madenciler Derneği Yönetim Kurulu’na Ali Emiroğlu yeniden başkan olarak seçildi.


Dernekten yapılan açıklamaya göre, İstanbul Hilton Bosphorus Otel’de gerçekleştirilen TMD 57. Olağan Genel Kurulu’nda yeni yönetim belirlendi.

Derneğin yeni yönetim kurulunda, Mehmet Yılmaz, Dr. Ercan Balcı, Zeki Beşirli, Barış Baykal Ünver, Barış Erdem, Ramazan Yön, Mehmet Zeki Sayılır ve Mehmet Yunus Şahin yer aldı.

Emiroğlu, burada yaptığı konuşmada, TMD’nin kurulduğu 1948 yılından bu yana madencilik sektörünün gelişiminde öncü bir rol üstlendiğini kaydetti.Ülke ekonomisi açısından madencilik sektörünün önemine dikkati çeken Emiroğlu, “Ülkemizin en büyük dış ticaret açıklarının enerji ham maddeleri, maden ve metal ithalatından oluştuğu bir gerçek. Bunu azaltmanın yolu da maden varlıklarımızın aranması, bulunması ve işletilmesinden geçiyor.” ifadelerini kullandı.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir