THY Geliştirdiği Yeni Stratejiyle Uçuşlarını Artırıyor

THY Geliştirdiği Yeni Stratejiyle Uçuşlarını Artırıyor

ABONE OL
31 Mart 2021 14:54
THY Geliştirdiği Yeni Stratejiyle Uçuşlarını Artırıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dünyanın önde gelen hava yolu taşımacılık şirketlerinde Türk Hava Yolları, AnadoluJet için geliştirilen yeni strateji sayesinde 2021 yaz döneminde yurt dışı uçuşlarının artırılması planlarının bulunduğunu açıkladı.


AnadoluJet için geliştirilen yeni strateji, bu yıl yaz döneminde yurt dışı uçuş planlarının artırılmasına yönelik. Dünya üzerindeki salgının henüz istenilen düzeylere inmemesi sonucunda yaşanan ekonomik daralma ve sıcak para akışının yavaşlamasına yatırım yaparak dur demek isteyen THY’den yeni bir atak daha geldi.

AnadoluJET için yeni uçuşlar

Türk Hava Yolları, KAP’a ilettiği açıklama ile AnadoluJet tarafında yeni stratejilerin 2021 yaz dönemi için hazır olduğunu ve yürürlüğe alınacağını bildirdi.

THY KAP açıklaması şu şekilde:Ortaklığımızın başarılı markası AnadoluJet, ülke turizmine katkıda bulunmak üzere geliştirdiği yeni stratejisi sayesinde 2021 yaz dönemi içinde yurt dışı uçuşlarını artırmasını planlamıştır. Bu çerçevede, AnadoluJet ile Avrupa ve Orta Doğu’daki 19 yeni noktadan Antalya, Dalaman ve Bodrum’a haftalık 102 (frekans) sefer düzenlenmesine karar verilmiştir.

AnadoluJet markamızın yurt dışı uçuşlarıyla birlikte kazanacağı sorumluluk, ülkemizi yeni dönem için bölgenin en çok tercih edilen turizm merkezi konumuna taşıyacaktır. Bu durum aynı zamanda ortaklığımıza önemli bir gelir katkısı da sağlayacaktır.

Kaynak: Kamu Aydınlatma PlatformuEn az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.