Thodex Vurgununda Gerçek Rakamın 2 milyon Dolar Olmadığı Ortaya Çıktı

Thodex Vurgununda Gerçek Rakamın 2 milyon Dolar Olmadığı Ortaya Çıktı

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Thodex Vurgununda Gerçek Rakamın 2 milyon Dolar Olmadığı Ortaya Çıktı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Günlerdir gündemden düşmeyen Thorex vurgununda gerçek rakam 2 milyon dolardan daha fazla, 150 milyon dolar civarında olduğu öğrenildi.


Muhabbit kurucusu ve Avalance iş geliştirme direktörü Aytunç Yıldızlı bir araştırma yaparak Thodex hesabında tutulan Ceo Faruk Fatih Özer ile birlikte kaçan para tutarını bulmak için araştırma başlattı.

Çalışmalar Sürüyor

DataPool’un kurucusu Turan Poyraz ile beraber birçok ünlü analist ile birlikte Blockchain ve Thodex cüzdan hesaplarını incelenmeye koyuldular. Bu inceleme sonucunda Thorex vurgununun gerçek rakamı ortaya çıktı.

kripto tosuncuk fatih ozturk un sevgilisi bakin hangi unlu cikti videolari ifsa yaptiKripto para hesabı açtığınız zaman açtığınız her hesap için size özel bir cüzdan adresi tanımlanır. Bu hesaplara para yatırıldığında ya da başka hesaplara aktarıldığında Blockchain sayesinde hesap hareketleri takip edilebilir.

Blockchain hareketlerini takip ederek araştırma yapan Aytunç Yıldızlı, sosyal medya hesaplarından mağdur vatandaşların cüzdan adreslerini isteyip vurgunun asıl rakamı 2 milyon dolar değil 150 milyon dolar olduğunu ortaya çıkardı. Fakat Bitcoin’lerin hepsine ulaşılamadığı için bu rakam 2milyon doların çok üzerinde, 150 milyon dolardan daha da fazla olduğu tahmin ediliyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.