Thodex CEO’sunun Hesaplarına Erişilemiyor Thodex Ne Oldu?

Thodex CEO’sunun Hesaplarına Erişilemiyor Thodex Ne Oldu?

ABONE OL
21 Nisan 2021 12:07
Thodex CEO’sunun Hesaplarına Erişilemiyor Thodex Ne Oldu?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bugün yaptığı açıklamayla ülke genelinde dikkatleri üzerine çeken kripto para borsası Thodex krizi büyümeye devam ediyor. Kullanıcıları tatmin eden bir açıklama yapmayan borsanın CEO’suna ait olan Twitter hesabına şu anda erişilemiyor. Hesabın kapatılmış olabileceğinden şüphelenen bir taraf olsa da bir taraf da Faruk Fatih Özer’in gelen tepkiler neticesinde hesabını kapattığı düşünülüyor.


Thodex İçin Tepkilerin Ardı Arkası Kesilmiyor

Kullanıcılarına en azından birkaç gün öncesinden haber vermediği için büyük tepki çeken bu olay çığ gibi büyümeye devam ediyor. Thodex borsası üzerinden şu anda hiçbir işlem yapamayan kullanıcılar haliyle zarar durumlarının ne olacağını merak etmekte. Borsadan bu yönde de bir açıklama gelmeyince olayın artık ciddiye bindiğini söyleyebiliriz. Sadece ortaklık dolayısıyla işlemlerin 5 iş günü kadar askıya alındığını açıklayan borsa ülkemizde on binlerce kripto para yatırımcısına ev sahipliği yapıyor. Bazı büyük ölçekli yatırımcıların da aralarında bulunduğu bu topluluğun tek isteği ise borsada kalan paralarını çekebilmek.

İlerleyen saatlerde borsadan bu yönde bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmış olacağız. Bu yüzden bizleri takipte kalarak gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Thodex Açıklama Yaptı Borsa Neden Açılmıyor?https://www.thodex.com/


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir