Thodex Binasına Polisler Tarafından Baskın Yapıldı

Thodex Binasına Polisler Tarafından Baskın Yapıldı

ABONE OL
22 Nisan 2021 13:19
Thodex Binasına Polisler Tarafından Baskın Yapıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son günlerin en çok konuşulan olaylarından biri olan Thodex kripto para borsası vurgununda yeni bir gelişme var. Gelen habere göre Thodex şirketinin binasına polisler tarafından bir baskın yapıldığı belirtiliyor.


Kripto para yatırımcılarının en çok konuştuğu konu haline gelen Thodex sahibinin yaklaşık 2 milyar dolar gibi bir tutarla kaçtığı düşünülüyor. Kullanıcılar son birkaç gündür varlıklarına hiçbir şekilde erişemediği için şu anda vurgun yapıldı iddiası gündemdeki yerini korumakta. Ayrıca şirketin CEO’su Faruk Fatih Özer’in yurtdışına kaçtığı haberinin ardından artık olay kesinleşmiş gibi duruyor. Thodex ise yaptığı bir duyuruda yaklaşık 4-5 günlük bir devir süreci olacağı için borsada işlemlerin kapatıldığını belirtmişti. Ancak bir kripto para borsasında işlemlerin günler boyunca kapatılıyor olması hiç de normal karşılanmış değil. Buna ek olarak yapılan vurgun ve hırsızlık iddialarına halen hiçbir şirket yetkilisinden cevap gelmemiş olması da yatırımcıların korkularını katlamaya devam ediyor.

Thodex CEO’su Tayland’a Kaçtı

NTV tarafından yapılan bir habere göre şirketin CEO’su Faruk Fatih Özer paralarla birlikte Tayland’a kaçmış durumda. İddiaların ardından şirketin Kadıköy’de bulunan ofisine polisler tarafından baskın yapıldığı biliniyor. Ayrıca yine siber güvenlik birimleri de ofis bilgisayarlarında incelemelerine başlamış vaziyette.

Thodex CEO’sunun Hesaplarına Erişilemiyor Thodex Ne Oldu?


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir