Thodex Açıklama Yaptı Borsa Neden Açılmıyor?

Thodex Açıklama Yaptı Borsa Neden Açılmıyor?

ABONE OL
21 Nisan 2021 11:41
Thodex Açıklama Yaptı Borsa Neden Açılmıyor?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ülkemizde on binlerce aktif kripto para yatırımcısına hizmet veren Thodex bugün farklı bir sayfa ile kullanıcılarını karşılıyor. Siteye giriş yapmak isteyen kullanıcılar bir bilgilendirme mesajı ile karşılaşınca büyük bir panik durumu oluştu. Ancak Thodex yaptığı açıklamada durumun neden böyle olduğunu belirtiyor.


Thodex Borsasından Gelen Açıklama

Thodex Neden Açılmıyor Thodex Açıklama

Yatırımcılar Thodex borsasına girmek istediklerinde yukarıdaki bilgilendirme metni ile karşı karşıya kalıyorlar. Yapılan açıklamaya göre borsa uzun süredir kendilerine gelen bir ortaklık teklifini kabul etmiş vaziyette. Bu nedenle de borsanın devir edilebilmesi adına 4-5 gün gibi bir süre boyunca kapalı kalacağı yazıyor. Sosyal medya üzerinden duruma ilişkin tepki devam ederken yatırımcılar neden daha öncesinde duyurulmadığını sormaktalar. Birçok kişi de bugün satamadıkları kripto paralar nedeniyle zarar ettiklerini dile getiriyor. Yapılan açıklamaya göre bu durum birkaç gün sürecek gibi görünüyor. Umarız bir an önce devir işlemleri tamamlanır ve kullanıcılar tekrardan güvenli bir şekilde işlemlerine devam edebilir.

Barcelona Taraftar Tokeni (BAR) Binance Üzerinde Listeleniyor



 


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir