The Simpsons Dizisinde Dikkat Çeken Bitcoin Detayı

The Simpsons Dizisinde Dikkat Çeken Bitcoin Detayı

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
The Simpsons Dizisinde Dikkat Çeken Bitcoin Detayı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca kişi tarafından izlenen The Simpsons dizisinde dikkat çeken Bitcoin detayı yer aldı. Ünlü animasyon dizisinin 32. sezon 18. Bölümündeki detayda Bitcoin’in fiyatı “sonsuz” işareti ile gösterildi. Dizide kripto para liderinin ilerleyen dönemlerde durdurulamayacak bir değere sahip olacağının vurgulandığı düşünülüyor.


Bitcoin’e Olan İlgide Artış Sağladı

the simpsons btc

The Simpsons dizisi daha öncesinde paylaştığı bölümlerde geleceği bildiği iddialarıyla çokça gündeme gelmişti. Paylaşılan Bitcoin detayı için belki de yıllar sonra tekrardan dizinin geleceği bildiği yönünde haberler görebiliriz. Kripto para yatırımcıları arasında büyük bir yankı uyandıran bu detaya ilişkin dedikodular da büyüyerek devam ediyor. Şu anda 60.000 dolar destek seviyelerine tutunan Bitcoin’in kısa bir süre sonra bu tarz haberler sayesinde artışa geçeceğini tahmin edenlerin sayısı ise bir hayli fazla.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir