The Graph $GRT Fiyat Analizi: İkinci Yükseliş Dalgası Geliyor

The Graph $GRT Fiyat Analizi: İkinci Yükseliş Dalgası Geliyor

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
The Graph $GRT Fiyat Analizi: İkinci Yükseliş Dalgası Geliyor
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Bir indeksleme protokolü olan olan The Graph, Blockchain verilerini düzenlemek için tasarlanmıştır. Projenin yerel coini olan GRT ise henüz Bitcoin rallisi yeni başladığında ve altcoin sezonu gelmediğinde ilk yükseliş sergileyen nadir coinlerdendi. Uzun zamandır konsolide olan GRT’de günlük grafikte yukarı yönlü kırılım gerçekleşti ve peşinden gelen günde de re-testini gerçekleştirdi. Eğer işler iyi giderse, yeni bir yükseliş dalgasının başında olabiliriz $GRT için.Kırılım ve re-test geldiğine göre kısa vadede önce 1.9$ seviyelerine denk gelen Fibonacci 0.5‘in acilen üzerine çıkması gerekiyor fiyatın. Bu durumda düşüş trendinin bittiğini net olarak anlayabiliriz. Yeni ve sert bir yükseliş görebilmemiz içinse Golden Pocket aralığına denk gelen 2.27$-2.32$ seviyelerinin yukarı yönlü kırılması gerekir. Tüm senaryolar gerçekleşir ve yeni zirve arayışına çıkar ise GRT, Fibonacci 1.618’in işaret ettiği 3.85$ seviyelerini hedef olarak belirleyebilir. Bugünden itibaren yaklaşık %106‘lık bir yükseliş anlamına gelir bu da.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir