Tether (USDT) Polkadot Ve Kusama İle İşbirliğine Hazırlanıyor

Tether (USDT) Polkadot Ve Kusama İle İşbirliğine Hazırlanıyor

ABONE OL
6 Nisan 2021 14:42
Tether (USDT) Polkadot Ve Kusama İle İşbirliğine Hazırlanıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeni yayımlanan bir duyuruya göre Tether, Polkadot ve Kusama ile işbirliğine hazırlanıyor. Böylece yapılacak teknoloji çalışmalarının ve geliştirmelerinin ardından artık Polkadot ve Kusama ağları üzerinde Tether (USDT) kullanıma açılacağı ortaya çıktı.  Konu hakkında Tether CTO’su Paolo Ardonio tarafından gelen açıklama ise şu şekilde:


“Tether büyük olasılıkla mevcut ilk parachain olan StateMint’te uygulamaya alınacak. StateMint’in ilk ortak ürün parachain’i olmasını bekliyoruz.”

En değerli stablecoin birimi olma statüsünü taşıyan Tether için şu anda yaklaşık 40 milyar doları aşan bir toplam arz miktarı olduğunu belirtmek gerek. Bununla birlikte birçok altcoin biriminin ağı ile ortaklaşa çalışmalar yürüten şirketin yeni hamlesi Polkadot ve Kusama üzerine oldu. Yapılan bu açıklamaların ardından birkaç ay içerisinde tüm çalışmaların tamamlanması ve artık söz konusu ağlar üzerinde USDT işlemlerinin yapılabilmesi bekleniyor. Ayrıca bu gelişme ile birlikte yatırımcıların gözü bu iki altcoin birimine tekrardan çevrilebileceği için alım fırsatlarını kovalayarak kendinize yeni kazançları aralayabilirsiniz.En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.