TEMA Vakfı ile Help Steps İş Birliği Yaptı

TEMA Vakfı ile Help Steps İş Birliği Yaptı

Adımları iyiliğe dönüştüren dijital sağlık uygulaması Help Steps aracılığı ile adımlar TEMA Vakfı'na bağışlanarak fidana dönüşecek.

ABONE OL
27 Nisan 2021 13:29
TEMA Vakfı ile Help Steps İş Birliği Yaptı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adımları iyiliğe dönüştüren dijital sağlık uygulaması Help Steps aracılığı ile adımlar TEMA Vakfı’na bağışlanarak fidana dönüşecek. Tek desteğin sadece yürümek olduğu Help Steps uygulamasıyla kullanıcılar attıkları her adımla TEMA Vakfı’nın ağaçlandırma çalışmalarına destekte bulunacak.


Adımları iyiliğe dönüştüren ilk sağlık ve sağduyu uygulaması Help Steps, başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkların korunmasını sağlamak amacıyla faaliyetlerini yürüten TEMA Vakfı ile iş birliği yapma kararı aldı. Artık Help Steps’te tüm adımlarınızı doğa için atarak, TEMA Vakfı’na bağışlayabilirsiniz.

Çok Adım Çok Ağaç, İyilik Yolunda Bir Amaç

Erozyon ve çölleşme tehlikesine karşın toplumsal farkındalığı artırmak adına yola çıkan TEMA Vakfı, toprakla birlikte dünya üzerinde ekosistemi oluşturan su, orman, biyolojik çeşitlilik gibi tüm doğal varlıkların korunması ve insan kaynaklı iklim değişikliğine ilişkin politikaların ve toplumsal bilincin oluşturulması için çalışıyor. ‘Çok adım çok ağaç, iyilik yolunda bir amaç’ sloganıyla uygulamaya katılan TEMA Vakfı’nın Türkiye’nin bütün illerinde sürdürdüğü ağaçlandırma çalışmalarına siz de Help Steps üzerinden adımlarınız ile destekte bulunabilirsiniz.ekoayrinti.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.