Teknosa E-Ticaret Pazaryeri Yatırımı Yapacak

Teknosa E-Ticaret Pazaryeri Yatırımı Yapacak

Teknosa kapsamında pazaryeri oluşturma konusunda yatırım yapılmasına karar verdiğini bildirdi

ABONE OL
22 Nisan 2021 10:29
Teknosa E-Ticaret Pazaryeri Yatırımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Teknosa kapsamında pazaryeri oluşturma konusunda yatırım yapılmasına karar verdiğini bildirdi. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada, pazaryeri yetkinliklerinin düzenlenmesi için çalışmalara başlanması kararı alındığı bildirildi.


Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada Teknosa bünyesinde pazaryeri kurma konusunda yatırım yapılmasına karar verildiği bildirildi. Şirket önümüzdeki üç yıllık dönem adına ana stratejik önceliklerinden biri olarak pazaryeri yetkinliklerinin kurulması için çalışmalara başlanması kararının Yönetim Kurulu’nca 21.04.2021 tarihinde görüşülerek bağlandığını ifade etti.

Açıklamada, “Üçüncü kişi satıcıların Teknosa müşterilerine teknosa.com üzerinden elektronik ürün satışı gerçekleştirmelerine olanak sağlamak ve böylece Teknosa müşterilerinin ihtiyaçlarını en kapsamlı şekilde adreslemek üzere hazırlanan pazaryeri, Teknosa‘nın mağazacılık ve çevrimiçi kanallardaki mevcut güçlü yetkinliklerine de kuvvetli bir şekilde entegre olacak ve sektörde pek çok ilki hayata geçiriyor olacaktır. ” ifadeleri kullanıldı.

ekoayrinti.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir