DOLAR

%
EURO

%
ALTIN(gr)

460,35

1,36%%
BİST 100

1.408,14

0.03%
TEB’den araç almak isteyenlere özel düşük faizli taşıt kredisi geliyor
  • ekoayrıntı
  • Ekonomi
  • TEB’den araç almak isteyenlere özel düşük faizli taşıt kredisi geliyor

TEB’den araç almak isteyenlere özel düşük faizli taşıt kredisi geliyor

ABONE OL
8 Mart 2021 14:59
TEB’den araç almak isteyenlere özel düşük faizli taşıt kredisi geliyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Koronavirüs salgını araç sahibi olmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Araç fiyatları da giderek arttığı için herkes tarafından araç almak sanıldığı kadar kolay bir durum olmadığı belirlendi. Bu durumda araç almak isteyen vatandaşlar bankalara koştular ancak kredi faizleri ve ödeme yöntemleri de vatandaşın kafasını karıştıran durumlar arasında yer alıyor.


Şimdilerde konut kredisinden sonra en çok bakılan kredi türü araç kredisi olarak belirlendi. Vatandaşların yoğun bir ilgisinin olduğunun belirlenmesinin ardından bankalar da harekete geçtiler.  TEB araç kredisi için harekete geçen bankalar arasında yerini alırken yeni bir kredi kampanyası ile vatandaşların karşısına çıktı.

TEB’den Kolay Ödemeli Düşük Faizli Kredi Kampanyası!

TEB tarafından müşterilere özel hazırlanan kredi kampanyası iki aşamalı olarak hazırlandı. Sıfır araç almak isteyenler için farklı faiz oranları uygulanacakken, ikinci el araç almak isteyenler için ise farklı faiz oranları uygulanacak.

Sıfır araç almak isteyenler için uygulanacak faiz oranı yüzde 0.89 olarak açıklandı. Ödeme seçenekleri ise 48 ay olarak belirlendi. Bazı firmalar için ise yeni anlaşmalar imzalanacak ve bu süreçte bazı faiz oranları geçerli olacak.İkinci el araç almak isteyenler için ise faiz oranları değişiklik gösterecek. Hala bankanın yeni bir kampanya süreci hakkında çalışmalara devam ettiği belirlendi. İkinci el araçlar için bu oran yüzde 0.69 olarak belirtilirken ödeme vadesi ise 36 ay olarak açıklandı. Kredi başvuruları şubeler aracılığıyla yüz yüze olabileceği gibi online bankacılık işlemleri ve web sitesi üzerinden de gerçekleştirilebilecek.Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.