Tarım Kredi’nin Borcu 65 Milyon TL Oldu

Tarım Kredi’nin Borcu 65 Milyon TL Oldu

Son zamanda açtığı mağazalarla akıllara gelen Tarım Kredi, 65 milyon TL’lik bono ihracı yaptı.

ABONE OL
29 Nisan 2021 15:00
Tarım Kredi’nin Borcu 65 Milyon TL Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son zamanda açtığı mağazalarla akıllara gelen Tarım Kredi, 65 milyon TL’lik bono ihracı yaptı.


205 mağaza sayısına ulaşan Tarım Kredi’de mağaza sayısının 2021 yılının sonuna kadar 500 mağazaya ulaşmasını hedefliyordu.

Tarım Kredi Holding’in 65 milyon TL’lik bono ihracı yaptığı bildirildi.

TKYB(Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası) yaptığı yazılı açıklamada Tarım Kredi Holding’in bono ihracına Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın danışmanlık hizmeti verdiği bildirildi.İhraçta satış aracılığını Ziraat Yatırım Menkul Değerler üstlendi.

İlk şubesini 2017 yılında uygulamaya geçiren ve başlangıçta fiyat regülasyonu amacı ile büyük şehirlerde teşkilatlanan Tarım Kredi Kooperatif Market, 2020 yılı sonunda 162 şubeye kadar ulaştı.

Tarım Kredi Kooperatif Market’in 205. şubesinin açılışını yaptıklarını bildiren Tarım Kredi Genel Müdürü Poyraz, “Mayıs ayı sonuna kadar 300. marketi açmayı hedefliyoruz. Bu sene sonunda ise 500 market sayısını inşallah yakalayacağız.” dedi.

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir