Tam 2 Milyon Adet Chiliz (CHZ) Yakımı Yapılacak

Tam 2 Milyon Adet Chiliz (CHZ) Yakımı Yapılacak

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Tam 2 Milyon Adet Chiliz (CHZ) Yakımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Birçok başarılı projenin temelini oluşturan Chiliz (CHZ) bugün yaptığı duyuruda tam 2 milyon adet CHZ yakımı yapılacağını belirtti.


Chiliz Türkiye resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyurunun ardından ufak bir artış yaşasa da genel düşüş itibariyle değerini koruyamadı. Haberin hazırlandığı saatler itibariyle 0.40 dolar seviyelerinden işlem görmekte olan Chiliz için bu yakımın olumlu bir hava yaratacağı düşünülmekte. Ancak şu anki genel düşüş dönemine denk geldiği için yatırımcıların bu habere göre yeni yatırım yapmaları çok da tavsiye edilmiyor. Genel bir güvensizlik durumu hakim olduğu için yakılacak CHZ miktarı en azından o gün için piyasaları çok da olumlu etkilemeyebilir. Yakımın yapılacağı tarih ve saat henüz net olarak duyurulmasa da bugün akşam saatlerinde veya yarın gün içerisinde tamamlanması bekleniyor.

Yaşanan Sert Düşüşte Hayatta Kalan Sadece Bitcoin Gold (BTG) Oldu


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.