Tacirler Yatırım Günün Hisse Önerileri: FROTO GOZDE KERVT LOGO

Tacirler Yatırım Günün Hisse Önerileri: FROTO GOZDE KERVT LOGO

Tacirler Yatırım 5 Mayıs 2021 tarihi için BIST 100 endeks göstergelerini analiz etti

ABONE OL
5 Mayıs 2021 11:55
Tacirler Yatırım Günün Hisse Önerileri: FROTO GOZDE KERVT LOGO
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tacirler Yatırım 5 Mayıs 2021 tarihi için BIST 100 endeks göstergelerini analiz etti.


BIST 100

Geçtiğimiz gün 1.430 seviyelerinde seyreden BIST-100 endeksi öğlenin sonrasında yapılan satışlar ile günü 1.416’dan tamamladı. Aşırı alım bölgesinden aşağı yönlü hareket eden 60 dakikalık göstergeler, 180 dakikalık göstergeler ise aşırım alım bölgesindedir. Yükseliş trendin sürmesi için gün içinde 22 günlük üssel hareketli ortalamanın geçtiği 1.402 seviyesi takip edilecektir. Günün ilk direnç seviyesini 1.430 olarak seçiyoruz ve direnç seviyesinin aşılması durumunda artış hareketinin 1.438’e kadar sürmesini tahmin ediyoruz. Satışlarda ki destek seviyeleri ise 1.409 ve 1.402 seviyelerinde bulunmaktadır.

Tacirler Yatırım 5 Mayıs Hisse Tavsiyeleri

tacirler yatırım

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir