Tacirler Yatırım 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri

Tacirler Yatırım 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri

Geçtiğimiz gün dar bir bant içersinde hareket eden BIST-100 endeksi günü 1.386’dan bitirdi.

ABONE OL
29 Nisan 2021 14:04
Tacirler Yatırım 29 Nisan 2021 Hisse Önerileri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz gün dar bir bant içersinde hareket eden BIST-100 endeksi günü 1.386’dan bitirdi. Endeks gün içerisinde 22 günlük hareketli ortalamanın geçtiği 1.399 seviyesine yakınlarına gelse de bu seviyeyi geçemedi. 1 saatlik göstergeler aşırı alım bölgesinden aşağı yönünde harekete etmektedirler. Bugün artış hareketlerinde takip edilecek ilk direnç seviyesi 1.402’de olup bir sonraki direnç seviyesi ise 1.409’dur. Satışlarda takip edilecek destek seviyeleriyse 1.378 ve 1.365’te bulunmaktadır.


tacirler yatırım

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir