Tacirler Yatırım 27 Nisan 2021 Günün Hisse Önerileri

Tacirler Yatırım 27 Nisan 2021 Günün Hisse Önerileri

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Tacirler Yatırım, merakla beklenen günlük bültenini paylaştı.

ABONE OL
27 Nisan 2021 10:25
Tacirler Yatırım 27 Nisan 2021 Günün Hisse Önerileri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Tacirler Yatırım, merakla beklenen günlük bültenini paylaştı.


Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Tacirler Yatırım, 27 Nisan 2021 tarihi için günlük bültenini paylaştı. Paylaşılan günlük bültende BIST 100 teknik analizi ve grafikleri beğenilen 4 hisse senedi kendine yer buldu.

BIST 100 Teknik Analiz

Geçtiğimiz günü 200 günlük ortalamasının üzerinde kapatmayı başaran BIST 100 endeksi, günü en yüksek seviyesinde ( 1.374 ) tamamlamıştı. İşlem hacmi geride kalan günlere kıyasla düşük olsa da saatlik ve günlük göstergeler alıcılı bir seyirde işledi.

27 Nisan 2021 tarihi için BIST 100 endeksinin ilk iki direnç seviyesi 1.386 ve 1.396 olurken, ilk destek seviyeleri 1.365 ve 1.355 puan noktalarında bulunuyor.Teknik Analizi Beğenilen Hisse Senetleri: BIMAS, ENKAI, TCELL, TKFEN

Tacirler Yatırım 27 Nisan 2021 günlük bülteninde BIST 100 teknik analizinin yanı sıra gidişatı beğenilen dört hisse senedini de paylaştı.

tacirler yatırım

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir