Tacirler Yatırım 26 Nisan Hisse Tavsiyeleri

Tacirler Yatırım 26 Nisan Hisse Tavsiyeleri

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Tacirler Yatırım 26 Nisan Hisse Tavsiyelerine günlük bülteninde yer verdi.

ABONE OL
26 Nisan 2021 09:55
Tacirler Yatırım 26 Nisan Hisse Tavsiyeleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Tacirler Yatırım 26 Nisan Hisse Tavsiyelerine günlük bülteninde yer verdi.


Önde gelen aracı yatırım kuruluşlarından biri olan Tacirler Yatırım’ın 26 Nisan 2021 günü için BIST 100 ve hisse senedi tavsiyeleri günlük bültende kendine yer buldu. BIST 100 endeksi için alıcılı bir grafik beklenirken, önerilen hisse senetleri AKSAN; SAHOL, TTKOM ve YATAS oldu.

Tacirler Yatırım BIST 100 Teknik Analizi

Tacirler Yatırım 26 Nisan günlük bülteninde BIST 100 teknik analizine de yer verdi. Yayınlanan teknik analiz şu şekilde;

– Açık olduğu son gün olan Perşembe günü 1,309 ile en düşük seviyesini test eden BIST 100 endeksi, saatlik göstergeler incelendiğinde yükselişte iken; günlük göstergelerde hala satıcılı seyirde kalmaya devam ediyor.
– Günün ilk direnç seviyeleri 1,355 ve 1,365 olurken, günün ilk destek seviyeleri 1,355 ve 1,325 seviyelerinde bulunuyor.Tacirler Yatırım 26 Nisan 2021 Hisse Önerileri

Tacirler Yatırım yayınlamış olduğu günlük bülteninde BIST 100 teknik analizinin yanı sıra teknik analizini beğendiği AKSEN, SAHOL, TTKOM ve YATAS hisse senetlerini önerdi.

tacirler yatırım

Web sitemizde yayınlanmış hiç bir içerik yatırım tavsiyesi belirtmemektedir. Bu sebeple, yaptığınız yatırımlardan kar istenmediği gibi yatırım sonucu oluşan kayıplarda da sorumluluk hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. – ekoayrıntı.com


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir