Sürekli Yükselen DigiByte (DGB) Durdurulamıyor! | DGB 19 Nisan Analiz

Sürekli Yükselen DigiByte (DGB) Durdurulamıyor! | DGB 19 Nisan Analiz

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Sürekli Yükselen DigiByte (DGB) Durdurulamıyor! | DGB 19 Nisan Analiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son zamanlarda çok konuşulmasa da grafiklerine baktığımızda oldukça istikrarlı bir yükseliş trendi yakaladığını gördüğümüz DigiByte (DGB) adeta durdurulamıyor. Haberin hazırlandığı anlarda 0.146 dolar seviyelerinden işlem görmekte olan DGB yeni bir ATH noktası oluşturmaya da çok yakın. Bundan sadece 3 gün önce 0.16 dolar ile ATH seviyesi oluşturan DigiByte için bu seviyenin üstüne çok kısa sürede çıkılacağı konuşuluyor.


DigiByte 19 Nisan Analiz

Digibyte Coin DGB 19 Nisan Analiz

Sın bir ay içerisinde hem birim değerinde hem de market hacminde önemli çıkışların görüldüğü DigiByte büyük bir yatırımcı kitlesini kendisine çekmiş durumda. En çok bilinen tüm kripto para borsalarında da listelenen DGB Bitcoin’in düşüş yaşadığı günde adeta bir sığınak noktası görevi gördü. Gün içerisinde değerini arttıran DigiByte yeni bir rekor kırmaya oldukça yakın olarak görülüyor. Bu yüzden eğer kendiniz için bir altcoin sepeti oluşturmayı düşünüyorsanız DGB sizler için iyi bir opsiyon olacaktır.

Bitcoin İçin Bu Seviyelere Dikkat | 19 Nisan BTC Analiz


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir