Stellar (XLM) Kısa Zamanda Yeni Bir ATH Görebilir

Stellar (XLM) Kısa Zamanda Yeni Bir ATH Görebilir

ABONE OL
6 Mayıs 2021 23:20
Stellar (XLM) Kısa Zamanda Yeni Bir ATH Görebilir
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu yılın başlarından bu yana beş katı aşan bir değer kazanan Stellar (XLM) son günlerde istenen performansı gösteremiyor. Ancak analiste göre XLM için kısa zamanda yeni bir ATH noktası görebiliriz. Eski ATH rekorunu bundan 3 yıl öncesinde 0.93 dolar ile kıran Stellar için 1 dolar beklentisi iyice kuvvetlenmeye başlıyor. Özellikle de diğer Bitcoin dahil olmak üzere birçok kripto parada yeni zirveler görüldüğü için ihtimalin daha da arttığı belirtilmekte.


Stellar (XLM) İçin Tekrardan Zirve Görünüyor

Stellar XLM Analiz 14 Nisan

Haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 0.62 dolardan işlem görmekte olan Stellar için hedeflenen 1 dolar seviyesine oldukça yakın gibiyiz. Her geçen gün hacmini biraz daha arttıran XLM arkasındaki teknoloji sayesinde yatırımcılara daha da güven aşılıyor. İlerleyen günlerde Bitcoin’de olası bir düzeltme durumunda gözlerin doğrudan bu tarz kripto paralara kayma ihtimali oldukça fazla olduğu için bir artış yaşayabiliriz. Sizler de şimdiden XLM’yi takip listenize alarak gelişmeleri yakından kovalayabilirsiniz.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir