SpaceX İle Ortaklık Kuran Syntropy (NOIA) Roket Gibi Fırladı!

SpaceX İle Ortaklık Kuran Syntropy (NOIA) Roket Gibi Fırladı!

ABONE OL
22 Nisan 2021 13:03
SpaceX İle Ortaklık Kuran Syntropy (NOIA) Roket Gibi Fırladı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kısa bir süre önce SpaceX ile ortaklığını duyuran Syntropy (NOIA) bu haberin ardından adeta roket gibi fırlamış durumda. Verilerine göz attığımızda 9 Şubat gününden bu yana değerini %360 oranında arttıran NOIA için bu ortaklık büyük bir katkı yaptı diyebiliriz. Elon Musk’a ait olan SpaceX şirketi tercih ettiği bu kripto para biriminin arkasındaki teknolojiden büyük ölçüde faydalanacak. Açık internet ağlarında güvenlik ve şifreleme çözümleri sunan Syntropy yapılan ortaklık sonucunda şu anda 0.8242 dolar seviyesinden işlem görüyor.


Syntropy (NOIA) Değerini Katlamaya Devam Ediyor

Syntropy (NOIA) 22 Nisan Analiz

Hali hazırda anlaşma öncesinde de önemli bir artış yakalamış olan Syntropy için asıl  yükseliş anlaşma haberinin ardından yaşandı. Elon Musk’ın sahibi olduğu SpaceX altcoin biriminin değerini katlamasında önemli bir paya sahipken yatırımcıların akını ise halen devam ediyor.

Syntropynet Twitter hesabı üzerinden de paylaşılan anlaşma kutlaması yatırımcıların büyük ilgisini çekmeyi başardı. Gönderide Elon Musk’ı da etiketleyen şirket Starlink internet ağı için önemli çözümler yaratacak gibi görünüyor.


Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram gurubumuzu ve Twitter hesabımızı, haberlere hızlı ulaşmak için Google News adresimizi hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı analizler ve yorumları takip etmeye hemen başlayın!


× Sorumluluk Reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
AKTÜEL ÜRÜNLER UYGULAMASI Hemen Ücretsiz İndir